Woonhuis Van der Have

Vaspro heeft Van der Have geadviseerd bij de nieuwe verkaveling en (grond)onderhandelingen met gemeente en marktpartijen. Om vervolgens de planvorming, prijs –en contractvorming, bouwbegeleiding en interieuradvies bij de nieuwbouw te verzorgen van het, door Luud van Ginneken ontworpen, woonhuis.

Met het vaststellen van het masterplan voor Oosterland en daarmee de voorgenomen nieuwe ontwikkelingen met een nieuwe ontsluitingsweg aan de entree van het dorp is definitief vast komen te staan dat de huidige woning van de familie van der Have gesloopt moet worden. Vaspro heeft daarbij van der Have (t.b.v. een nieuw te realiseren autobedrijf en nieuw te bouwen woning) geadviseerd bij de nieuwe verkaveling en (grond)onderhandelingen met gemeente en marktpartijen.

Vervolgens heeft Vaspro de planvorming, prijs –en contractvorming, bouwbegeleiding en interieuradvies verzorgt bij de nieuwbouw van het, door Luud van Ginneken ontworpen, woonhuis.

Plaats:
Oosterland

Opdrachtgever:
Familie M. van der Have

Werkzaamheden:
Woningbouw